ALKOMAT ALCOFIND AF-35 - Elektrochemiczny

Marka AlcoFind wywodzi się od koreańskiej firmy Da-tech. Jest to jeden z niekwestionowanych liderów w branży, a dzięki znakomitej jakości swoich produktów są jednymi z najczęściej wybieranych producentów w wielu krajach świata. Alkomat ALCOFIND AF-35 Elektrochemiczny jest wysokiej klasy urządzeniem, którego precyzja jest porównywana do dokładności narzędzi policyjnych. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które liczą na dobrą jakość w przystępnej cenie.
Alkomat alcofind af 35 premium
obrazek prezentujacy

Alcofind AF 35 - promil-lab.pl

AlcoFind AF 35 to bardzo dobry alkomat od Da-Tech. Koreański producent zaopatrzył ten model w platynowy sensor elektrochemiczny. Nadaje się zarówno do użytku prywatnego, ale także może być stosowany na potrzeby mniejszych i średnich firm. Producenci zadbali o kompaktowe kształty i poręczną obudowę, co gwarantuje wygodę obsługi. Posiada także wiele przydatnych funkcji, takich jak: licznik pomiarów, licznik kalibracji i sygnały dźwiękowe. Objęty jest wieczystą gwarancją i wystawionym w dniu sprzedaży certyfikatem kalibracji urządzenia.

Alkomat elektrochemiczny AF 35 - Specyfikacja

AlcoFind AF 35 zaopatrzony został w platynowy sensor elektrochemiczny klasy Premium, stosowany również w alkomatach policyjnych. Posiada 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodną obsługę alkomatu nie tylko w dzień, ale także w nocy. Zakres pomiaru obejmuje 0,000-5,000‰ a dokładność pomiaru wyświetlana jest do 3 miejsc po przecinku. Gotowość do pomiaru następuje już po 15 sekundach, a czas trwania poboru próbki to 3 sekundy, pomiar następuje automatycznie. Zasilany jest dwiema bateriami alkalicznymi typu AAA.

Alkomat Alcofind AF 35 - Cena

Cena alkomatu Alcofind AF-35 nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje urządzenie. Przystępna cena zawiera także szereg benefitów. W zestawie oprócz alkomatu znajduje się także 6 wielorazowych ustników, dwie baterie AAA, pokrowiec na alkomat, a także instrukcja obsługi w języku polskim. W cenie zakupu zawarte są także: dożywotnia karta gwarancyjna na alkomat i 3 lata gwarancji na sensor, a także możliwość darmowej kalibracji urządzenia przez okres 24 miesięcy.

Alkomat Elektrochemiczny AF 35 - Opinie

Opinie na temat Alkomatów Elektrochemicznych AlcoFind są bardzo pozytywne. Klienci Promil-Lab chętnie się do nas zwracają w celu podzielenia się optymistycznymi wrażeniami związanymi z użytkowaniem tych alkomatów. Model AF 35 cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników ruchu, a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Na stronie Promil-lab.pl można znaleźć ten, jak i wiele innych znakomitych narzędzi w bardzo korzystnych cenach.

Alkomat ALcofind AF-35 - Opinie zadowolonych klientów

Kupiłem Alkomat Alcofind AF 35 na potrzeby swojej firmy przewozowej. Jestem zadowolony. Urządzenie pracuje dość szybko i sprawnie. Nie zauważyłem żadnych problemów podczas użytkowania. Planuję kupić kolejny model, żeby każdy z kierowców mógł zabrać go ze sobą w trasę. Pozdrawiam, Marek J.

Marek

Strona Promil-lab.pl to miejsce pełne fachowców zawsze chętnych do pomocy. Cieszę się, że trafiłam na tak ciepłych i wykwalifikowanych pracowników. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i rozjaśnić wszelkie wątpliwości. Rzadko trafia się na taką serdeczność i profesjonalizm. Polecam!

Iza

Po imprezach nigdy nie wiedziałem czy mogę już prowadzić czy jeszcze nie. Żeby być odpowiedzialnym to rezygnowałem z wycieczek autem ale teraz już nie muszę sięgać po żadne wyrzeczenia. Alkomat AlcoFind sprawdził się u mnie super i często pożyczam go kolegom.

Mateusz

Nic tylko polecać! Promil-Lab to fachowa obsługa i profesjonalny sprzęt. Strona jest bardzo przejrzysta dzięki czemu szybko znalazłam interesujący mnie produkt. Zauważyłam też możliwość zadania pytania na chacie więc super opcja dla tych mniej zorientowanych.

Ewa