Alkomat BACscan F-60 - Oferta, cena, opinie

Alkomat BACscan F60 dostępny w szerokiej ofercie Promil-lab cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i zastosowanych w nim komponentów. Urządzenie zostało wyposażone w wiele przydatnych funkcji, takich jak między innymi sygnał oznaczający przekroczenie dopuszczalnego w Polsce poziomu alkoholu. Alkomat BACscan F60 jest produktem cenionym przez klientów za wysoką precyzję pomiarów, a także za łatwość i szybkość obsługi. Dodatkowym atutem jest poręczny kształt urządzenia pozwalający na wygodny chwyt.
Alkomat Bacscan f-60
obrazek prezentujacy

Alkomat elektrochemiczny F 60 - promil-lab.pl

Dostępny w sklepie Promil-lab alkomat elektrochemiczny F60 oparty jest na platynowym sensorze elektrochemicznym, dzięki czemu alkomat wykazuje wyłącznie zawartość alkoholu etylowego w próbce pomiarowej. Alkomat posiada licznik pomiarów, funkcję z przypomnieniem o potrzebie kalibracji, a także zapamiętuje ostatnie 10 pomiarów. Wyniki badań przeprowadzonych tym alkomatem wyświetlają się z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Mocowanie ustnika jest podświetlane, a ekran LCD pozwala na odczyt wyników nawet w słabym świetle.

Alkomat BACscan F-60 - Dane Techniczne

Wyświetlacz LCD alkomatu jest podświetlany i posiada 4-cyfrową skalę, podając zakres pomiarowy od 0 do 5 ‰. Wyniki wyświetlane są w promilach, a zakres błędu pomiarowego wynosi 0,05 dla jednego promila. Przygotowanie alkomatu do działania zajmuje mniej niż 15 sekund, a czas pobierania próbki wynosi około 5 sekund. Urządzenie jest zasilane dwoma bateriami alkalicznymi AAA 1,5 V, a w przypadku ich rozładowania urządzenie sygnalizuje wyczerpanie baterii. Alkomat jest również wyposażony w moduł kontroli temperatury oraz czujnik przepływu powietrza, który dba o dokładność pomiaru.

BACscan F-60 - Cena

Alkomat elektrochemiczny BACscan F60 jest częścią konkurencyjnej oferty Promil-Lab. Mimo że jest to produkt bardzo wysokiej jakości, to jego cena jest bardzo atrakcyjna i przystępna. Dodatkowo koszt urządzenia jest taki, że biorąc pod uwagę, to jak długo będzie Ci służył, nie jest zbyt wygórowany. Oprócz tego alkomat BACscan F60 doskonale sprawdzi się jako prezent dla kierowcy, pomagając mu w utrzymaniu bezpieczeństwa jazdy. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem alkomatu, to zdecydowanie jest to propozycja warta uwagi.

Alkomat elektrochemiczny BACscan F60 - Opinie klientów

Niedawno kupiłam sobie alkomat BACscan i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo łatwo się go używa, a do tego posiada pełno fajnych funkcji, które dodatkowo ułatwiają jego obsługe. Szczerze polecam każdemu kto też chce sprawić sobie coś takiego

Daria

Często podróżuje samochodem i czasami muszę sprawdzić, czy na pewno mogę jechać samochodem, dlatego uznałem, że kupię sobie alkomat Bacscan, używałem go już parę razy i zupełnie nie żałuję, że wybrałem właśnie ten sprzęt. jest idealny dla każdego kierowcy, który dba o bezpieczenstwo

Marek